Forum Inter-War

Pełna wersja: Zmiany dotyczące regulaminu i pożyczek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W przyszłym tygodniu gdy skończę aktualne prace będę zabierał sie za nowe rzeczy związane z grą.

Między innymi są to zmiany dotyczące pożyczek. Otóż dojdzie nowa misja transportowa o nazwie Pożyczka. Będzie ona polegała na tym że po udzieleniu pożyczki wykonując daną misję do spisu pożyczek automatycznie dojdzie informacja że udzieliliśmy danemu graczowi pożyczki na daną ilość surowców. Dzięki temu nie będzie trzeba wykonywać dodatkowe wpisu w zakładce a będzie się to działo automatycznie. Do samych pożyczek dojdą odpowiednie ograniczenia zgodne z regulaminem. Chodzi o ilość surowców wraz z czasem trwania pożyczki. Regulamin zostanie o te kwestie rozbudowany. Aby uniknąć oskarżeń związanych z multikontami i pożyczkami dojdzie ograniczenie które będzie blokować pożyczki między kontami z jednego adresu IP oraz blokady pożyczek między każdym graczem który ma powiązania z danymi kontami.

W skrócie wszystkie prace w przyszłym tygodniu będą się odbywały na ograniczeniu powiązań między kontami oraz lepszemu namierzaniu łamania regulaminu.
W regulaminie dotyczącym pożyczek doszły małe zmiany, prosiłbym o zapoznanie się z nimi. Do samych pożyczek doszły ograniczenia w ilości pożyczanych surowców wraz z limitem czasowym pomiędzy pożyczkami dla jednego gracza wynoszącymi 24h.