Nowe forum gry Inter-War
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przedstawiam sie
Mam na imię Kacper mam 18 lat i pochodzę z Lublina

Reply
Cześć,
Mam na imię Tomek. Pozdrawiam z Warszawy

Reply
Witam forumowiczów, jestem Marcin i mieszkam w okolicach Elbląga

Reply
Hej, jestem Mateusz, lubię gotować i uwielbiam robić kilometry na rowerze Uśmiech

Reply
witam wszystkich. Damian z tej strony. Lat 25. mieszkam w Gorlicach woj.małopolskie

Reply
Witam Wszystkich serdecznie, jestem tu totalnie nowa ale myślę, że spędzę miłe chwile na tym forum.  Mam 18 lat i jestem jeszcze uczennicą liceum. Nie mam planów na przyszłość, cieszę się dniem dzisiejszym i nie myślę co będzie dalejJ

Reply
Hej wszystkim , nazywam się Olek i jestem 18latkiem. Uczę się jeszcze ale lubię spędzać czas wolny w gronie znajomych, zapisując się na to forum liczę że znajdę tutaj ludzi z takimi samymi zainteresowaniami jak ja.

Reply
Witam wszystkich, mam na imię Sebastian w skrócie Sebik.  Mam 20 lat i aktualnie mam dużo wolnego czasu wiec próbuje czegoś nowego. Może ktoś chciałby ze mną porozmawiać.??

Reply
Hej mam na imię Karol, jako nowicjusz pasuje tutaj kilka słów o sobie powiedzieć. No więc tak jestem jeszcze nastolatkiem, bo mam 18 lat, jestem fanem gier komputerowych, zwłaszcza strzelanek. Pozdrawiam.

Reply
\Siemka wszystkim, mam na imię Adam. Wesoły ze mnie chłopak, lubię aktywnie spędzać czas, zwłaszcza z moimi kumplami. Często rozmawiamy przez Internet, mam nadzieje, że tutaj są chętni do rozmowy…

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości