Create an account

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
logowanie

od godziny wywala bledny login lub haslo a na pewno sa dobre
Odpowiedz

Big Grin 
Reset uni ?
Odpowiedz

co się dzieje na tej grze może mi ktoś wyjaśnić normalnie totalna porażka od 2 tygodni surowców na morgi złomu na orbitach fuul tydzień nie szło się zalogować 2 dni było ok a od soboty 5.06 znów szok i niedowierzanie może admin by się wypowiedział, czy to jakiś atak hakerów czy co

Pozdrawiam
Odpowiedz

Hejo Rowniez sie zastanawiam OCB Mialem surowcow Floty itd a tu wchodze i niespodzianka poraz trzeci....
tak samo Na planecie Mam: (1569 / 510 Pola) !?!?

moze jakies INFO co sie dzieje??
Odpowiedz

Tydzień temu jak się udało mi zalogować wszyscy mieli jednakową nazwę planet wszystko było po Rosyjsku więc na moje ruskie zrobili włam na serwer a wczoraj jak Armeda widziałem on line to już nie wiem czy to on czy lipa trzeba poczekać na moje przestrzegam z zakupem konta premium i innych usług na grze Sad tym bardziej, że żadnej oficjalnej reakcji a normalnie powinna być ochrona przed atakami itd

Szkoda bo fajnie się gra Sad
Odpowiedz

(06-06-2021, 06:02 PM)BSG75 napisał(a): Tydzień temu jak się udało mi zalogować wszyscy mieli jednakową nazwę planet wszystko było po Rosyjsku więc na moje ruskie zrobili włam na serwer a wczoraj jak Armeda widziałem on line to już nie wiem czy to on czy lipa trzeba poczekać na moje przestrzegam z zakupem konta premium i innych usług na grze Sad tym bardziej, że żadnej oficjalnej reakcji a normalnie powinna być ochrona przed atakami itd

Szkoda bo fajnie się gra Sad

ŁAPKA W GÓRĘ!!!!

Oraz ZDRASTTFFFUJTIE.......
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016