Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeśli planujesz się zarejestrować i pograć:
#1
Zarejestruj się z tego linka:
Link do gry inter-war
I jak chcesz pisz podanie do sojuszu podboje a pograsz z różnoraką brygadą Smile
I w razie pytań pisz do Gracz, co wiem podpowiem Smile
Odpowiedz
#2
(05-28-2023, 05:52 AM)Gracz napisał(a): Zarejestruj się z tego linka:
Link do gry inter-war
I jak chcesz pisz podanie do sojuszu podboje a pograsz z różnoraką brygadą Smile
I w razie pytań pisz do Gracz, co wiem podpowiem Smile

Ten sojusz to jakiś żart, co trzeci nieaktywny. To są multikonta i ty tez masz multi.
Odpowiedz
#3
Większość to znajomi a że grać im się nie chce to nie będę grał za nich...
Sojusz jak sojusz a że grają jak grają to ich sprawa, swój były przekazałem TheOne i jakoś nikt do niego nie dołączył... (choć on też gra jak mu się zechce...).
Swoją drogą to o każdym można napisać iż ma multi tylko po co?
Ogólnie to MikeXYZ mógłbyś trochę pofarmić i poexpić szybciej byś się rozwinął z punktami Wink

ps jeden czy dwaj mieli pretensje że są atakowani (obiecałem iż ich nie będę atakował po rejestracji przez linka, a oni do mnie z pretensjami iż inni ich zjechali..., odpuścili i nie grają...)
Nie moja wina iż gra nie wciąga każdego tak jak mnie, Ciebie czy paru innych Wink
A ogólnie to każdy kto zarejestruje się pod tym linkiem Toma zapewnione brak moich wlotów a jak przekroczy próg to mu jeszcze dexu podeślę Wink

Powodzenia w realu & w grze & udanego weekendu.
Odpowiedz
#4
Cytat: 
"Ogólnie to MikeXYZ mógłbyś trochę pofarmić i poexpić szybciej byś się rozwinął z punktami Wink"
Nie w moim interesie zrobić się punktowo tak abym był osiagalny punktowo do Ciebie.
Farmić niemalże nie ma na kim kilku biednych idlerów reszta ......Smile
Odpowiedz
#5
Mike pojechałeś ja na idlerach (głównie) jadę dziś tylko na nich wywaliłem rekordowy wynik a całego soja(tych z i reszta poza zasięgiem) jakiegoś co pisałeś nie mogę nawet odwiedzić dziś spr wszyscy są z mojego linku Sad
Mike ile czasu poświęcasz na grę?
Pisz pm to wszelkie (na ile wiem) wątpliwości rozwieję Wink

ps Top 3 wie najlepiej jak grać jak celujesz w top powyzej mojego to oni mogą przedstawić Ci efektywniejsze metody od moich ...
Odpowiedz
#6
(07-01-2023, 05:18 PM)Gracz napisał(a): Mike pojechałeś ja na idlerach (głównie) jadę dziś tylko na nich wywaliłem rekordowy wynik a całego soja(tych z i reszta poza zasięgiem) jakiegoś co pisałeś nie mogę nawet odwiedzić dziś spr wszyscy są z mojego linku Sad
Mike ile czasu poświęcasz na grę?
Pisz pm to wszelkie (na ile wiem) wątpliwości rozwieję Wink

ps Top 3 wie najlepiej jak grać jak celujesz w top powyzej mojego to oni mogą przedstawić Ci efektywniejsze metody od moich ...
DOPRAWDY ZNASZ SUPER TRICKISmile ???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości