Create an account

Ankieta: Czy chciałbyś kupować paczki statków/obrony innych rodzajów?
Tak
100.00%
9 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa paczkami innych statków.

Witam, pomyślałem ostatnio, że może istniałaby szansa na przyśpieszenie budowy statków/obrony bez zbędnego obciążania serwera jak ma to miejsce dla giga transporterów. I tutaj pojawia się pytanie, czy chcielibyście by statki/obrona która buduje się na danej planecie 0 sekund otrzymała również opcję budowy x100 aktualnych wielkości jako kupno paczki.
Odpowiedz

Wyjeb te śmieszne limity na budowanie floty i będzie po problemie a nie bawisz się w jakieś paczki. Po to jest ten przycisk max aby wszystko wybudować.
Odpowiedz

Gdyby serwer mógł to wytrzymać to pewnie bym tak zrobił, lecz jest to nie osiągalne.

Poprawka zostanie dodana do gry.
Odpowiedz

Jakieś dwa miesiące temu obiecywałeś zmianę dedyka na mocniejszy ale jak widać skończyło się tylko na słowach.
Odpowiedz

Ale serwer jest mocniejszy, była zmiana na 2x mocniejszą maszyne i wtedy limit budowy zwiększyłem.
Odpowiedz

Jak dla mnie , budowa tymi paczkami super opcja Wink przes ostatni miesiąc spore problemy żeby nadążać spawać mimo odkupywanej floty przez rynek od sojuszników / aktualnie zapas na tyle duży że na 2-3 msc będzie spokój Big GrinD
Odpowiedz

Witam. A paczki na budowe obrony będą ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016