Create an account

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potężna ilość materiałów - mogę zniszczyć całe Uni?

Sad 
Cześć.
Nie wiem co się stało, mam tak od 2-3 dni.
Nie używałem żadnych zewnętrznych programów, nie robiłem żadnych "ataków" na bazy danych. Nie mam też pojęcia w którym dokładnie momencie to się stało, czy po budowie, czy badaniach.
Mam cały czas ilości surowców na poziomie:
5.253.912.010.264.967.586.512.896
Nawet nie umiałem nazwać tej liczby ale z google dowiedziałem się, że to: kwadrylion, mam 5 kwadrylionów każdego z resource'ów CAŁY CZAS.

Kiedyś grałem w oryginalne oGame i myślałem, że tu na priwie to może normalne, jednak kiedy wczoraj wszedłem w swoją Stocznię i Obronę i zauważyłem że mogę jednym kliknięciem mieć biliard jednostek w "Czas budowy: 00h 00m 00s" to chyba jednak jest coś nie tak.
Początkowo pomyślałem, że po prostu sobie pogram sprawdzę jak wygląda drzewko technologiczne itp, ale wewnątrz czułem chęć zniszczenia całej galaktyki (mam dwóch sąsiadów) więc tylko próbnie ich zaatakowałem, za co mogę tylko przeprosić.
Kiedy z 1026 miejsca wskoczyłem w ciągu jednego dnia na 90 to wiedz że coś jest nie tak.

Chyba, że to w pełni normalne?
Jeżeli trzeba konto mogę usunąć, bo to żadna radość w tym momencie.

Załączniki.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

całkiem normalne tutaj Big Grin wiedz ze te surowce ktore posiadasz to są grosze Smile wraz z rozwojem graczy Top 5 i Twoim masz zwiekszane paczki surowcow na ekspedycjach , takze dzieki aktywnej grze mozna szybko sie wbic do top 50, ale nie sa takiej porazajace sumy o ktorych mowisz Big Grin
Odpowiedz

Witam. Racja wszystko w normie Smile Niszcz wszystko i nie przepraszaj Smile
Odpowiedz

Hej.
Jeżeli tak mówią gracze z pierwszej dwójki to znaczy, że mam dalej robić swoje.
Dzięki panowie.

Admini jeżeli można to przenieście post do jakiegoś archiwum czy śmietnika.
Dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016